עיסוי לספורטאים

02/12/2021
תוכן עניינים
מאור ראובני

מאור ראובני – מנהל תוכן אתר דיגיטלי

הצטרפו לדיוור!

רוצים להישאר מעודכנים בכל פעם שעולה מאמר חדש לאתר? הכי קל לעשות את זה דרך רשימת התפוצה שלנו! הצטרפו עכשיו בחינם:

אוהבים להתאמן? האימונים גורמים לכם לכאבים אבל לא רוצים להפסיק? כדאי שתחשבו על עיסוי שיעזור לכם להתמודד עם הכאבים ועם הפציעות כתוצאה מהספורט.

עיסוי – חובה לכל ספורטאי

היום אין ספורטאי שלא מקבל עיסויים תכופים. אימון גופני, במיוחד כשנעשה בצורה אינטנסיבית באופן יום-יומי, גורם להפעלת לחץ רב על הגוף. הספורט אומנם מפתח את השרירים, אך גם עלול לגרום לשחיקה שלהם ושל עצמות הגוף. לכן, ספורטאים רבים בוחרים ללכת לעיסוי שעוזר להם באופן ניכר בהתמודדות עם השחיקה ושיקום הגוף.

העיסוי יעזור לכם לשפר את הכישורים הספורטיביים שלכם

העיסוי עוזר להזרמת הדם לשרירים שלכם ולשחרר את חומצות החלב הנתפסות בו כתוצאה מהאימון (מה שגורם לתחושת השריר התפוס). בכך העיסוי עוזר להגמיש את השריר ומותח אותו. שרירים גמישים ונמתחים הם שרירים שיכולים לתפקד בצורה טובה יותר ויעזרו לכם להגיע להישגים ספורטיביים טובים יותר. בנוסף, העיסוי מזרז את תהליך השיקום של הגוף, הנשחק כתוצאה מהספורט. שיקום הגוף שיוביל לכך שלא תחוו כאב, יעזור לכם להתאמן בצורה טובה יותר.

עיסוי להחלמה מפציעות

כאמור, הספורט שוחק את הגוף והעיסוי עוזר לזירוז תהליך השיקום. העיסוי עוזר לכך בזכות העובדה שמשחרר את חומצות החלב שנתפסו בשריר, וכן בזכות העובדה שמזרים דם לאזורים השחוקים מה שמזרז את חידוש התאים באזור.

אהבתם את הכתבה? אולי תאהבו גם את זו >> katcho.co.il

מה דעתכם על הכתבה? שתפו איתנו!

אודות דיגיטלי

דיג'יווב הינו מגזין תוכן ישראלי עשיר בתכנים איכותיים ובכתבות אקטואליות. כאן תוכלו ליהנות ממאמרים וכתבות עם גישה חופשית, לספוג רעיונות חדשים, לשתף אותנו בחוויות שלכם. המידע הכי מעניין בנושאים כמו אקטואליה, אופנה, כלכלה, עסקים, ספורט, מדע, תרבות, טיפוח ויופי, הומור ועוד! אז מה בא לכם לדעת היום?

 

מה מעניין אתכם?

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
הכתבות האחרונות שעלו לאתר
דילוג לתוכן