מה צריך לדעת על קניית בגדים באינטרנט?

תוכן עניינים
מאור ראובני

מאור ראובני – מנהל תוכן אתר דיגיטלי

הצטרפו לדיוור!

רוצים להישאר מעודכנים בכל פעם שעולה מאמר חדש לאתר? הכי קל לעשות את זה דרך רשימת התפוצה שלנו! הצטרפו עכשיו בחינם:

חולת קניות? רוצה למצוא לך בגדים מושלמים בלי לצאת מהבית? הנה מה שתצטרכי לדעת על מנת לקנות מהאינטרנט בצורה בטוחה ומשתלמת.

ודאי שהקניה שלך בטוחה

חשוב שתדעי שקנייה ברשת עלולה להיות מסוכנת. הקניה נעשית באמצעות מתן פרטי אשראי מלאים, אשר ניתן לגנוב אותם. על כן, חשוב שתוודאי שהאתר ממנו את רוכשת את הבגדים הוא אתר לגיטימי ומוכר, וכן שהוא מאובטח מספיק על מנת לשמור על פרטי האשראי שלך. כמו כן, חשוב שתעברי על עסקאות האשראי שלך על מנת לוודא שכל העסקאות מוכרות וכי לא חייבו אותך בחיובים שאינם מוכרים באתר בו עשית את הקניה. 

בדקי שהרשת מוכרת

כיום ישנם אתרים רבים אשר מציעים מכירה של בגדים ברשת. יחד עם זאת, לא כל האתרים יציעו את הבגדים האיכותיים ביותר ולא תמיד ידאגו לספק לך את מה שרכשת. בדקי שהאתר ממנו את רוכשת הוא אתר מוכר וכי לאחרות היה ניסיון טוב איתו. 

עברי על התגובות 

כשאת קונה בגד, כדאי שתעברי על התגובות של נשים אחרות עליו. הבגד לא תמיד יהיה במציאות כמו שנראה בתמונה ולכן חשוב לעבור על התגובות. התגובות יתנו לך תמונה טובה לאופן שבו הבגד ייראה במציאות, כך שתוכלי לוודא שהקנייה שלך בטוחה.

רוצים עוד טיפים לקנייה באונליין? >>paco.org.il

מה דעתכם על הכתבה? שתפו איתנו!

אודות דיגיטלי

דיג'יווב הינו מגזין תוכן ישראלי עשיר בתכנים איכותיים ובכתבות אקטואליות. כאן תוכלו ליהנות ממאמרים וכתבות עם גישה חופשית, לספוג רעיונות חדשים, לשתף אותנו בחוויות שלכם. המידע הכי מעניין בנושאים כמו אקטואליה, אופנה, כלכלה, עסקים, ספורט, מדע, תרבות, טיפוח ויופי, הומור ועוד! אז מה בא לכם לדעת היום?

 

מה מעניין אתכם?

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
הכתבות האחרונות שעלו לאתר